^ Back to Top

2007

35 – LECIE KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

35 – LECIE KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH W NIEPRUSZEWIE

 

            Dnia 6 października 2007r. odbyła się uroczystość z okazji 35 – lecia założenia Koła Gospodyń Wiejskich w Niepruszewie. Z tej okazji na Sali Wiejskiej odbyło się przyjęcie z udziałem przedstawicieli władz samorządowych z p. Burmistrzem na czele, organizacji pozarządowych oraz instytucji z terenu gminy Buk, a także sąsiedniej gminy Dopiewo. Oczywiście głównymi bohaterkami uroczystości były członkinie Koła, które na uroczystość przybyły ze swymi małżonkami.

            W imieniu pań życzenia od gości przyjmowała p. Daniela Kalemba – Przewodnicząca KGW w Niepruszewie. Tradycyjnie na tego rodzaju uroczystościach wręczane są odznaczenia dla osób w sposób szczególny udzielających się w tej organizacji. Również tym razem nie zabrakło tego elementu. Wyróżniono m.in. panie, które są w Kole od samego początku tj. od roku 1972. Szczególne wyróżnienie przypadło w udziale założycielce i pierwszej przewodniczącej Koła p. Krystynie Mielcarek.

            Życzymy wszystkim Paniom wiele radości z tej ciężkiej, społecznej pracy, jaką jest udział w organizowaniu życia kulturalnego w naszej miejscowości. Mamy nadzieję, że działalność ta przyniesie nam wszystkim wiele pożytku i sprawi, że nasze życie będzie choć trochę bardziej kolorowe.

 

            ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI TUTAJ >>>