^ Back to Top

2007

ANDRZEJKI 2007

ANDRZEJKI 2007

 

           Tradycyjnie dnia 30 listopada obchodzimy uroczyście Andrzejki. W tym roku, z okazji tego święta, Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Niepruszewa zorganizowało małą biesiadę. Całość przedsięwzięcia wzięły na siebie mieszkanki Niepruszewa, które zajęły się przygotowaniem sali oraz poczęstunku dla gości.  Przy dźwiękach muzyki biesiadnej bawiło się około 50 osób, w tym zaproszone przedstawicielki Kół Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Otusza, Daków Suchych, Szewc i Dobieżyna, a także oddziału tego związku z Buku. Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

            Przewodniczący Koła z Niepruszewa, pan Arkadiusz Szymański, wspólnie z sołtysem z Niepruszewa, zadeklarowali, że takie biesiady na stałe wejdą do tradycji naszej miejscowości i będę się odbywały zdecydowanie częściej.

           

            Na zakończenie warto bardzo serdecznie pogratulować wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tej zabawy. Pokazały one bowiem, że niesamowite rzeczy można osiągnąć, o ile tylko ma się w sobie odrobinę zapału.

 

            ZDJĘCIA Z BIESIADY ZNAJDZIESZ TUTAJ >>>